Boom Beach Bedava Çarlar Elmaslı 2022 | Bedava Hesaplar

 

Boom Beach Bedava Çarlar Elmaslı 2022 | Bedava HesaplarBoom Beach Bedava Çarlar Elmaslı 2022 | Bedava Hesaplar , bu paylaşımda sizlere bedava boom beach çarları vereceğiz. Bedava elmas hilesi yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu hoş bir davranış değil, yasal da değil. Oyun içerisinde hileleri yapmamanız için sizlere ücretsiz boom beach hesapları hazırladık. Boom beach’a kayıt olmak, hesap oluşturmak, kaydolmak v.s. kısacası boom beach hesabı açmadan boom beach oynamak veya indirmek istiyorsanız aşağıdaki ücretsiz hesaplar tam da size göre. Boom beach bedava elmas kodlarını da yakın zamanda ekleyebiliriz. Bu seferlik bu bedava hesaplarda idare edin, yenileri de gelecek. Aşağıdaki bedava çar listesindeki kullanıcı adı ve şifrelerinden birini kapın ve oyuna giriş yapın. Sonra yapmanız gereken tek bir şey kalıyor; o da oyunun keyfini çıkarmak. Artık bir boom beach hesabınız oldu, şimdiden hayırlı olsun diyelim bari.

Boom Beach Bedava Çarlar Elmaslı 2022 | Bedava Hesaplar

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: sananeamk

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: 05396541125

YENİ »  Free Audible Accounts 2022 | New Account And Password

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: master3434

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: 0535215523

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: fizzustaBC

Bedava Boom Beach Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Boom Beach Hesabının Şifresi: 123456789

 Boom Beach Bedava Hesap Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
Şifre
05spownear05
5641895154XyZ
allahinadamiyiz
bokadamboklan

Kesin olarak bedava çar almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava çar alamazsın)

Yukarıdaki bedava çarları denediğiniz halde bedava çar (hesap) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Parasız çarlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu hesapları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki hesaplar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu hesaplardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm hesaplar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan parasız çarlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 hesaba birden sahip olabilirsiniz. Hesapların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde hesapları da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler hesap alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm hesapları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava çar alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz hesabınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kati olarak bedava hesabınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde hesabınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gerekenn şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt hesap alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de parasız hesaplara kati olarak haiz olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki parasız hesabı sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava çar almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava çar alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava hesap istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

 

Not : bedava hesabı almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Hesap alamadıysanız “Hesap Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde hesap gönderilecektir.

 

111 Yorum