Minecraft Bedava Çarlar Premium 2022 | Bedava Hesaplar ve Şifreleri

 

Minecraft Bedava Çarlar Premium 2022 | Bedava Hesaplar ve ŞifreleriMinecraft Bedava Çarlar Premium 2022 | Bedava Hesaplar ve Şifreleri , bu içerikte sizlere bedava minecraft hesapları vereceğiz. Minecraft hilesi veya hileleri kullanmak yasal değil. Aynı zamanda minecraft oynarken hile kullanmak hoş birşey değildir. Minecraft’a kaydolmak (register), hesap oluşturmak, kayıt olmak v.s. kısacası minecraft hesabı açmak istemeyen arkadaşlarımız doğru sayfaya gelmişler. Aşağıdaki bedava minecraft hesapları sayesinde sizler de minecraftı ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapman gereken aşağıdaki ücretsiz hesaplardan birini kapmak, sonra minecraft’ı indir ve oyna. Aşağıdaki bedava hesaplar ve şifrelerini dilediğiniz gibi kullanabilir ve ücretsiz bir şekilde minecraft oynayabilirsiniz. Minecraft kullanıcı adı ve şifreleri listesindeki bedava hesaplarından bazılarının içerisinde premium minecraft hesapları bulunmaktadır.

Minecraft Bedava Çarlar Premium 2022 | Bedava Hesaplar ve Şifreleri

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: ynancharxd       (39 level)
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: furkan600

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: sananeamk

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: 05396541125

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: master3434

YENİ »  LOL Bedava Çarlar Rpli 2022 | League Of Legends Doğru Hesaplar

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: 0535215523

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: fizzustaBC

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Minecraft Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Minecraft Hesabının Şifresi: 5641895154XyZ

Minecraft Bedava Hesap Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
Şifre
bokadamboklan
allahinadamiyiz
5641895154XyZ
05spownear05

Kesin olarak bedava çar almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava çar alamazsın)

Yukarıdaki bedava çarları denediğiniz halde bedava çar (hesap) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Parasız çarlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu hesapları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki hesaplar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu hesaplardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm hesaplar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan parasız çarlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 hesaba birden sahip olabilirsiniz. Hesapların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde hesapları da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler hesap alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm hesapları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava çar alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz hesabınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kati olarak bedava hesabınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde hesabınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gerekenn şey yorum atmak.
 

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt hesap alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de parasız hesaplara kati olarak haiz olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki parasız hesabı sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava çar almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava çar alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava hesap istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : bedava hesabı almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Hesap alamadıysanız “Hesap Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde hesap gönderilecektir.

 

717 Yorum