Sanalika Bedava Çarlar Diamond 2022 | Yeni Ücretsiz Hesaplar

 

Sanalika Bedava Çarlar Diamond 2022 | Yeni Ücretsiz HesaplarSanalika Bedava Çarlar Diamond 2022 | Yeni Ücretsiz Hesaplar , bu paylaşımda sizlere bedava sanalika hesapları vereceğiz. Sanalika bedava diamond , kostüm, sanil hilesi v.s. sanalika hileleri yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Hile yapmak hoş birşey değil ve de yasaktır. Sanalika’ya kayıt olmak, hesap oluşturmak, kaydolmak v.s. kısacası sanalika hesabı açmadan bir sanalika hesabına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki bedava çarlar tam da sizlere göre. Aşağıdan beğendiğiniz bir bedava hesabı alı ve oyunu indir, giriş yaptıktan sonra oyna. Çok istek olursa sizlere ilerde bedava vip olmak veya bedava kostüm alma taktiği gösterebiliriz. Ama şu anlık aşağıdaki bedava çar listesindeki sanalika kullanıcı adı ve şifrelerinden birini alın ve oyuna giriş yapın. Geriye sadece oyunun tadını çıkarmak olacaktır.

Sanalika Bedava Çarlar Diamond 2022 | Yeni Ücretsiz Hesaplar

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: sananeamk

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: 05396541125

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: master3434

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: 0535215523

YENİ »  Growtopia Bedava Çarlar (Elmaslı) 2022 | Growtopia Bedava Hesaplar

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: fizzustaBC

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Sanalika Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Sanalika Hesabının Şifresi: 5641895154XyZ

 Sanalika Bedava Hesap Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
Şifre
05spownear05
5641895154XyZ
allahinadamiyiz
bokadamboklan

Kesin olarak bedava çar almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava çar alamazsın)

Yukarıdaki bedava çarları denediğiniz halde bedava çar (hesap) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Parasız çarlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu hesapları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki hesaplar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu hesaplardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm hesaplar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan parasız çarlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 hesaba birden sahip olabilirsiniz. Hesapların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde hesapları da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler hesap alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm hesapları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava çar alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz.

 Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz hesabınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kati olarak bedava hesabınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde hesabınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gerekenn şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt hesap alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de parasız hesaplara kati olarak haiz olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki parasız hesabı sizlere gönderebiliriz.

 

Not : kesin olarak bedava çar almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava çar alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava hesap istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : bedava hesabı almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Hesap alamadıysanız “Hesap Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde hesap gönderilecektir.

 

191 Yorum