Steam Bedava Key 2022 | Steam Bedava Cüzdan Kodu ve Keyler

 

Steam Bedava Key 2022 | Steam Bedava Cüzdan Kodu ve KeylerSteam Bedava Key 2022 | Steam Bedava Cüzdan Kodu ve Keyler , bu içerikte sizlere bedava steam keyleri vereceğiz. Steam para hilesi veya steam cüzdan kodu hileleri yapmanızı istemiyoruz. Hile kullanmak yasaktır ve hoş bir davranış değildir. Aşağıdaki steam keyleri random veya premium olmak üzere şansınıza ne geldiyse diyebileceğimiz kodlar. Steam key veren siteler arasında en iyi kodları bizim sitemiz vermektedir. Aşağıdaki bedava steam keyleri sayesinde bedava oyun alma işlemini tamamlayabilir veya bedava oyunlar dışında premium steam oyunlarını oynayabilirsiniz. Aşağıdaki kodlar sayesinde csgo (cs go, counter strike global offensive) ve pubg oyununu oynayabilir ve istediğinizi yapabilirsiniz. Hemen aşağıdan bir key kap, oyunu veya steam’ı indir, gir ve oyna.

Steam Bedava Key 2022 | Steam Bedava Cüzdan Kodu ve Keyler

Bedava Steam Keyi (Kodu) : T2HMT-IEG97-DZQNX

Bedava Steam Kodu (Keyi) : FTW8D-GSF8S-8GD5S

Bedava Steam Keyi (Kodu) : BSD8G-GA898-F8H4F

Bedava Steam Kodu (Keyi) : AX5DS-GG8AS-GGH4F

Bedava Steam Keyi (Kodu) : NSDCD-GHTOT-BFF53

Bedava Steam Kodu (Keyi) : BMDPA-9G8FD-SSG85

Bedava Steam Keyi (Kodu) : BAB4G-4G8A1-HRRE9

Bedava Steam Kodu (Keyi) : BBV4C-ASW2Q-BVC88

Bedava Steam Keyi (Kodu) : YH54Y-5AFXS-GAS44

YENİ »  Transformice Bedava Çarlar Kürklü 2022 | Transformice Pro Hesaplar

Bedava Steam Kodu (Keyi) : VCV2F-G4V8D-NMSKD

 

Bedava Steam Keyi (Kodu) : CVSKW-SDJAA-CXMAA

 Steam Bedava Kod Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
BM2DS - 324MA - XCMD3
CCD42 - BCXR3 - BCXD2
CVF43 - FKDD3 - DMSF3
CMBFS - V24K3 - HKFG9
VAS3G - F5D8G - GMNKS
SBAS4 - 3523M - BDM87
BCNDE - GJ931 - DVN36
329DS - ZXE32 - NKTM3
44SAB - BD4SD - D4SD5
ML34M - VXM31 - WIEQ9
1A5BA - NG5UH - I4KHG
252FG - GG35G - H4K4L
DSB48 - SDF4B - SDF4H
VMD32 - VZM64 - BXC77
VCF34 - NN34B - VMD41
NM36N - SNFQO - BVNR6
CMD33 - DXM12 - GABM1
B367F - ASB32 - VSDC6
VCG54 - BCMT5 - M63CM
CVM31 - D5NMS - C356M
GA532 - AK39S - GS241
CVBF7 - 45N34 - BCXM3
BNS34 - BFV45 - NFDJV
324L3 - ASK3W - VSDM3
VCV4F - AS3MG - 224MH
VCXD1 - BFDA6 - VBXC4
VDS54 - T3Y23 - MGO44

Kesin olarak bedava kod almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava kod alamazsın)

Yukarıdaki bedava kodları denediğiniz halde bedava kod (şifre) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Kodlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu kodları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava kodları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki kodlar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu kodlardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm kodlar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan kodlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 koda birden sahip olabilirsiniz. Kodların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde kodlar da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler kod alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm kodları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava kod alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 
 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz kodlarınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kolay bir şekilde bedava kodlarınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde kodlarınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gereken şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt kod alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de bedava kodlara çabuk olarak sahip olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki kodları sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava kod almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava kod alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava kod istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : sitemizdeki bedava hesapları almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Bedava Steam kodu alamadıysanız “Bedava Steam kodu Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde Steam kodu gönderilecektir.

 

3.000 Yorum