Free Account Go Türkiye İle İstediğiniz Hesaba Sahip Olun

İnternette gezinirken bir uygulamanın premium sürümünü veya bir oyunun iyi bir seviyesinden başlamayı herkes düşünmüştür. Bu düşünceyi hayata geçiren Free Account GO Türkiye, içinde bulundurduğu onlarca oyun, uygulama ve web sitesi hesaplarını ücretsiz olarak yayınlamaktadır. Şuan bir çok farklı içerikte web sitesi zula,roblox gibi oyunların ücretsiz hesaplarını dağıttığını belirtse de aslında çoğu durumda ziyaretçiler eli boş bir şekilde web sitesinden çıkış yapar. Fakat Free Account GO Türkiye, paylaştığı hesapların doğruluğunu garanti etmektedir. Çünkü yayınlanan hesapların tümü, internette oyun veya uygulama hesaplarını ücretsiz paylaşan web sitelerinden kontrol ederek toplamıştır. Hesaplar kontrolü sağlandığı takdirde web sitemizde paylaşılmak üzere sıraya alınır.

Free Account GO Türkiye Bedava Çarları Nereden Getiriyor?

Bedava çarlar ana web sitemize bir kaç farklı yol ile paylaşılır. Bu yollar arasında yasa dışı şifre kırma yok. Web sitemiz hiç bir zaman, bir kullanıcının hesabına sızmak için aracı olmaz. Bedava Hesaplar web sitemize 3 farklı yol ile gelir bunlar;

Hesap Satın Alarak

Free Account GO Türkiye, online ücretsiz hesap paylaşım platformudur. Reklam ve sponsorluk gelirlerinin bir kısmı ile her ay düzenli olarak kullanıcılardan premium,yüksek seviyeli hesaplar satın alır. Bedava çarların bir kısmı, web sitemizde hesap satışı yapmak isteyen kullanıcıların formu doldurması ile online satın alınarak eklenir. Bu özellik henüz Türkiye için geçerli olmasa da en kısa sürede getirmeyi düşünüyoruz.

Derin Tarama Yapılarak

Web sitemize eklenen hesapların bir kısmı ise “Derin Tarama” dediğimiz yöntemle eklenir. Derin Tarama yöntemi ile hesap ekleme,ekibimizin internette,bedava çar paylaşan web siteleri gezerek, doğru hesapları bulması ile elde edilen hesapların toplanmasıdır. Böylelikle ziyaretçilerimize boşa zaman kaybı yaşatmadan ücretsiz hesap paylaşıyoruz.

Hesap Bağışı Yapılarak

Her ay düzenli olarak hesap satın almamız veya derin tarama yaparak hesap toplamamız, gelen ziyaretçilerimize yeterli olmayabiliyor. Çünkü gelen ziyaretçilerimizin aşırı talebi nedeniyle kimi zaman bazı ücretsiz premium hesaplar yayınlandığı andan kısa bir süre sonra tükenebiliyor. Bu durumu hafifletmek için, ziyaretçilerimizden kullanmadığı veya düşük seveli bir oyun,uygulama hesabını bağışlamasını istiyoruz. Bağış yöntemiyle gelen ücretsiz hesaplar, kontrol sağlandıktan sonra 2 gün içinde ilgili kategoride yayınlanır.

Free Account GO Türkiye’de İstediğiniz Ücretsiz Hesaplar Mevcut!

Bir çok uygulama,oyun veya web sitesi hesabı veya kodunu her gün yeni kategori ekleyerek yayınlıyoruz. Şuan web sitemizde 148 farklı kategoride bedava çar bulabilirsiniz. Eğer elde etmek istediğiniz oyun, uygulama hesabı web sitemizde yayınlanmamış ise bize geri bildirimde bulunarak, eklememize yardımcı olabilirsiniz.

Türkiye’de yaptığımız çalışmalar sonucunda, elde ettiğimiz verilere göre en çok Bedava Pepsi kapak kodlar, Ücretsiz Netflix Hesapları,zula bedava çarlar, Roblox bedava hesapların talep gördüğünün farkında vardık. Bu hesaplarda yoğunluk olacağı için Free Account Go Türkiye olarak ağırlı olarak o kategoride hesapları sizlere ücretsiz sağlamayı hedefliyoruz. Bu gün ücretsiz hesabını Free Account GO Türkiye ile Al!