LOL Bedava Çarlar Rpli 2020 | League Of Legends Doğru Hesaplar

LOL Bedava Çarlar Rpli 2020 | League Of Legends Doğru HesaplarLOL Bedava Çarlar Rpli 2020 | League Of Legends Doğru Hesaplar , bu paylaşımda sizlere bedava 30 level ve normal level lol hesapları vereceğiz. Kostüm hilesi veya Lol Rp hilesi yapmanızı istemiyoruz. Lol’a kayıt olmak, hesap oluşturmak, üye olmak, kaydolmak v.s. kısacası hesap açmak istemeyen arkadaşlarımız da aşağıdaki ücretsiz hesaplar sayesinde hiç yorulmadan League Of Legends hesabına sahip olabilecek. Lol rp hilesi yerine aşağıdaki ücretsiz lol hesaplarını alıp oyunda kullanabilirsiniz. Bu sayede iyi bir davranış sergilemiş olup hesabınızı daha çabuk 30 levele kasıp script kullanmadan hilesiz, yasal bir şekilde oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Aşağıdaki lol hesapları normal level, 30 level veya daha fazla levele sahip hesapları içerebilir. Bununla da kalmayıp; aşağıdaki lol hesaplarının bazılarına efsanevi lol kostümleri ekledik. Aşağıdaki lol hesapları ve şifreleri ile hesabınızı alabilirsiniz.

Yeni Bedava Çarlar için tıklayın

LOL Bedava Çarlar Rpli 2020 | League Of Legends Doğru Hesaplar

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : ThenaL58  (15 Haziran 2019’da geldi)
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : ThenaL58

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : kgdf67  (13 Haziran 2020’da geldi)
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : furkan67676767

YENİ »  Steam Bedava Key 2020 | Steam Bedava Cüzdan Kodu ve Keyler

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : jgpro1200  (27 level hesap – 10 haziran 2020’da geldi)
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : erolulu55

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : bok7ler
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : sananeamk

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : mastergod34
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : master3434

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : uzman01
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : 0535215523

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : memocan47
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : 05396541125

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : ustafizz25
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : fizzustaBC

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : yanhesap21
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : 123456789

Bedava Lol Hesabının Kullanıcı Adı : 3131abc3131
League Of Legends Bedava Hesabın Şifresi : 123456789

 League Of Legends Bedava Hesap Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
Şifre
supersavas15
supersavas
maxporter12
chelsea12
ilker2212
ilker1234
coman3370
MEHmeh3370
pumpchiken01
12131415a
Thefe8787
lkmn980
AlparslanAfaBjk99
bokadamboklan
BeDaVa_54
kakarya54

Kesin olarak bedava çar almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava çar alamazsın)

Yukarıdaki bedava çarları denediğiniz halde bedava çar (hesap) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Parasız çarlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu hesapları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki hesaplar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu hesaplardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm hesaplar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan parasız çarlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 hesaba birden sahip olabilirsiniz. Hesapların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde hesapları da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler hesap alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm hesapları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava çar alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz hesabınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kati olarak bedava hesabınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde hesabınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gerekenn şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt hesap alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de parasız hesaplara kati olarak haiz olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki parasız hesabı sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava çar almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava çar alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava hesap istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : bedava hesabı almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Hesap alamadıysanız “Hesap Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde hesap gönderilecektir.

1.519 Yorum