Bedava JP Kodları 2022 | Joygame Bedava Joypara | E-Pin Kazanma

 

Bedava JP Kodları 2022 | Joygame Bedava Joypara | E-Pin KazanmaBedava JP Kodları 2022 | Joygame Bedava Joypara | E-Pin Kazanma , bu içerikte sizlere bedava jp kodları (e-pin) vereceğim. Joygame e-pin hilesi, wolfteam nakit hilesi, goley nakit hilesi v.s. joygame hileleri yapmanızı istemiyoruz. Hile kullanmak yasak ve hoş olmayan bir davranıştır. Joygame’ye kayıt olmak, hesap oluşturmak, kaydolmak v.s. kısacası bir joygame hesabı açmaktan sıkılmış. Onun yerine hesabını güçlendirmek isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki jp kodları sayesinde hesaplarını güçlendirebilir. Joygame bedava jp kasarak  wolfteam bedava jp kazanabilirsiniz. Bu sayede hesabınıza bedava joypara yükle miş olacaksınız. Bir wolfteam, goley v.s. hesabınız yoksa sitemize bakarak wolfteam bedava çarlar, wolfteam bedava hesaplar başlıkları altında ücretsiz wolfteam hesaplarına sahip olabilirsiniz. Aşağıdan jp kodunu kap, kodu kullanıp aktif et, oyunu indir, giriş yap ve oyna.

Bedava JP Kodları 2022 | Joygame Bedava Joypara | E-Pin Kazanma

FTBT – BO88 – TOSC BVCC

4SST – JMRG – SOML – CCTİ

ANZ8 – NSS7 – TUKS – UTS4

JMRR – BLLT – 81OC – YMXX

NTS4 – UMNZ – QTS1 – AZZ9

MNT7 – XT71 – UYME – GTFT

GGTS – 98VB – NGB5 – YNWW

UW81 – UYB6 – GALL – BSCN

SCZ8 – LLME – ULMC – RDHG

YENİ »  Zula Bedava E Pin Kodları 2022 | Altın (ZA-ZP) ve Silah Kazanma

RDOO – 96TU – SBTJ – XPGW

 

OD7A – MODS – RDS7 – UBF5

ST53 – GNT3 – UYM3 – 22T9

Joypara Bedava Kod Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
TTSL – HTT8 – İS9W – OSTS
TTWX – EORR – STK7 – 2L9X
ATSS – JXNT – BTZZ – GBBU
5USZ – STB3 – OSST – KST8
BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV
XDR5 – BGGZ – LJA8 – MGBZ
GO18 – TORR – SOXN – SZ58
BGT2 – 3TSS – WXBZ – Q8EA
VAS3 – GL3S – 3SM3 – MBMS
GTS2 – 33XZ – MGTN – UGYY
FA63 – 3G4S – MAT3 - AG33
G5S4 - 48JS - G5AG - MD5D
BMAK - 3K32 – 35KA – MG31
JWPQ – 9TQW – GMBT – MGND
TKOK – UYZ8 – 6TSV – JTS5
YMBJ – KNTİ – 2TCB – GNTC
FS9G – 3KFA – VMAA – BMDL
BZU3 – BZUN – JİST – BİS8
ESWW – UETT – BZTO – 98ED
VCUA – MNAK – NDR9 – GNT7
YZB0 – MUTT – BB14 – BVZX
YBBV – GTS8 – YMBB – CTWW
TUAA – GFTV – V8RD – BTXX
TORK – MN99 – LMGT – MBBT
BZOT – JMRD – MGTT – BCRD
TUYG – 8USR – RSS4 – ABKX
NTWW – FTJJ – MGB5 – 009A
AZ28 – 8OSD – İD7X – BOZ7
Bİİ9 – 28TS – GBT2 – BGRD
DRZZ – TAE3 – UYBV – 21UU
BKST – 859O – SOQU – WX2C
TUSK – UMGF – 447X – GMTS
EİL0 – GNKS – TCC5 – B2AX

Kesin olarak bedava kod almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava kod alamazsın)

Yukarıdaki bedava kodları denediğiniz halde bedava kod (şifre) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Kodlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu kodları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava kodları denemek.
 

 niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki kodlar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu kodlardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm kodlar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan kodlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 koda birden sahip olabilirsiniz. Kodların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde kodlar da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler kod alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm kodları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava kod alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz kodlarınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kolay bir şekilde bedava kodlarınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde kodlarınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gereken şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt kod alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de bedava kodlara çabuk olarak sahip olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki kodları sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava kod almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava kod alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava kod istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : sitemizdeki bedava hesapları almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Bedava Jp Kodu alamadıysanız “Bedava Jp Kodu Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde Joypara kodu gönderilecektir.

 

358 Yorum