Bedava Pepsi Şifreleri Hilesi 2022 | Kullanılmamış Pepsi Kodları

 

Bedava Pepsi Şifreleri Hilesi 2022 | Kullanılmamış Pepsi KodlarıBedava Pepsi Şifreleri Hilesi 2022 | Kullanılmamış Pepsi Kodları , bu sayfada sizlere pepsi şifresi yani kodu vereceğiz. Aslında şifre değil şifreler vereceğiz, toplamış olduğumuz kullanılmamış pepsi şifrelerini liste şeklinde yaptık. Bedava pepsi kodlarının bulunduğu liste hemen aşağıda bulunmaktadır. Facebook 101 Okey , zula.. v.s. oyunlarda pepsi kodları sayesinde bedava chip veya bedava zula altını alabilirsiniz. Yapmanız gereken hemen aşağıdaki pepsi şifrelerini uygun alanlara girmek ve bedava hediyelerin tadını çıkarmak olacaktır. Sizler de oyun oynarken hediye alan diğer oyuncuları görüp neden ben hediye alamıyorum diye düşünüyorsanız, pepsi şifresi girmeniz gerekebilir. Peak games ve birçok firmada pepsi kodları sayesinde ücretsiz hediyeler alabileceğinizi biliyormuydunuz. Bu ücretsiz pepsi kodları dışında pepsi kod hilesi denemeye çalışanlar oluyor. Arkadaşlar biz sizlere hile yapmanızı tavsiye etmiyoruz, aşağıdaki bedava pepsi kodlarını dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni Bedava Şifreler için tıklayın

Yeni Pepsi Kodları

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : A H 4 5 E 5 E H

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : C E 4 E 5 H 4 2

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : X A 1 W Y 2 4 C

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : H E 5 C 1 A 4 6

 
YENİ »  Freepik Free Account 2022 | New Premium Username Password

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : A D D 3 3 Y 5 4

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : D 6 A C 5 E 8 V

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : G 5 A 1 C A C G

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : H 5 G N 1 J G J

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : 5 V S 4 A B H A

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : H S 9 G 5 3 C 1

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : G 5 A G 1 D 4 4

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : F K A 7 8 9 S 5

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : S 5 G 4 S 7 T E

 

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : W 5 G 4 S G S H

Bedava Pepsi Şifresi (Kodu) : A X F 3 Y 5 4 4

Pepsi Bedava Kod Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
G 7 8 A B D 5 G
D 5 A 6 2 A X F
F K G 9 6 A V D
5 S 5 B F 8 G A
H S W T 7 8 2 1
S 4 G 8 A E 5 D
F 5 D A 2 D 4 8
G A K 5 G B 2 F
A 5 S 5 S S G R
H 5 S 6 H 4 1 A
V D 5 D 5 2 H A
A H 4 5 E 5 E H
G 1 S 5 G A 1 X
6 7 S G H A B G
9 G S S A 5 B 1
H T 5 W 6 5 3 3
T 8 G B 6 Z V V
G 5 D 8 D 4 A 5
V 5 S 8 A S F G
S 4 8 G 5 S 4 A
C 2 A 4 G 5 E 2
F G A 6 8 A G A
A 8 B 4 A 2 B 5
F 5 B 2 E Y 4 K
H B A 2 G 5 S B
A 5 S 7 G B S B
D 5 G 8 A 5 S 8
F F A T 5 1 2 3
G 5 G A 8 D 2 H
5 A F F A 5 S C

Kesin olarak bedava kod almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava kod alamazsın)

Yukarıdaki bedava kodları denediğiniz halde bedava kod (şifre) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Kodlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu kodları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava kodları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki kodlar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu kodlardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm kodlar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan kodlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 koda birden sahip olabilirsiniz. Kodların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde kodlar da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler kod alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm kodları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava kod alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz kodlarınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kolay bir şekilde bedava kodlarınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde kodlarınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gereken şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt kod alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de bedava kodlara çabuk olarak sahip olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki kodları sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava kod almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava kod alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava kod istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

 

Not : sitemizdeki bedava hesapları almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Bedava Pepsi kodu alamadıysanız “Bedava Pepsi Kodu Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde Pepsi kodu gönderilecektir.

 

977 Yorum