First Blood Bedava Çarlar 2020 | 100 Level Hesaplar ve Şifreleri

First Blood Bedava Çarlar 2020 | 100 Level Hesaplar ve ŞifreleriFirst Blood Bedava Çarlar 2020 | 100 Level Hesaplar ve Şifreleri , bu içerikte sizlere bedava first blood hesapları vereceğim. First blood Altın hilesi, altın kristal veya silah hileleri gibi şeyleri yapmanızı istemiyoruz. Oyun içerisinde hile kullanmak yasak ve hoş bir durum değildir. First Blood’a kayıt olmak, hesap oluşturmak, kaydolmak v.s. kısacası bir first blood hesabı açmak istemiyorsanız aşağıdaki bedava hesaplar tam da sizlere göre. Bedava e pin paylaşımı da yapmayı düşünüyorduk ama yasak olduğu için vazgeçtik. Aşağıdaki bedava first blood bedava çar listesi ve içerisinde bulunan kullanıcı adı ve şifreleri sayesinde sizler de 1 hesaba veya daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Aşağıdan 1 bedava hesap kap, oyunu indir, giriş yap ve oyna.

First Blood Bedava Çarlar 2020 | 100 Level Hesaplar ve Şifreleri

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : bok7ler
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : sananeamk

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : mastergod34
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : master3434

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : uzman01
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : 0535215523

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : memocan47
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : 05396541125

YENİ »  Darkorbit Bedava Çarlar 2020 | Yeni Bedava Hesaplar ve Şifreleri

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : ustafizz25
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : fizzustaBC

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : yanhesap21
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : 123456789

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : 3131abc3131
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : 123456789

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : hacker06
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : 5641895154XyZ

Bedava First Blood Hesabının Kullanıcı Adı : gizem35
First Blood Bedava Hesabın Şifresi : gizem35

 First Blood Bedava Hesap Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
Şifre
ilker2212
ilker1234
pumpchiken01
12131415a
AlparslanAfaBjk99
bokadamboklan
Thefe8787
lkmn980
coman3370
MEHmeh3370
maxporter12
chelsea12
supersavas15
supersavas
BeDaVa_54
kakarya54

Kesin olarak bedava çar almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava çar alamazsın)

Yukarıdaki bedava çarları denediğiniz halde bedava çar (hesap) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Parasız çarlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu hesapları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek.

niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki hesaplar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu hesaplardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm hesaplar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan parasız çarlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 hesaba birden sahip olabilirsiniz. Hesapların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde hesapları da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler hesap alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm hesapları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava çar alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz. 

Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz hesabınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kati olarak bedava hesabınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde hesabınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gerekenn şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt hesap alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de parasız hesaplara kati olarak haiz olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki parasız hesabı sizlere gönderebiliriz.

Not : kesin olarak bedava çar almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava çar alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava hesap istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : bedava hesabı almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Hesap alamadıysanız “Hesap Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde hesap gönderilecektir.

252 Yorum