Legend Online Bedava Çarlar Elmaslı 2021 | Şifresi Değişmeyen Hesaplar

 

Legend Online Bedava Çarlar Elmaslı 2021 | Şifresi Değişmeyen HesaplarLegend Online Bedava Çarlar Elmaslı 2021 | Şifresi Değişmeyen Hesaplar , bu içerikte sizlere bedava legend online hesapları vereceğim. Bedava elmas hilesi, vip veya ödül kodları hileleri gibi yasal olmayan şeyleri yapmanızı istemiyoruz. Legend online içerisinde hile kullanmak yasaktır. Zaten hile kullanmak hoş bir davranış değildir arkadaşlar bence yapmayın. Legend Online’ye kayıt olmak, hesap oluşturmak, kaydolmak v.s. kısacası bir legend online hesabı açmadan legend online hesabına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki bedava çar listesindeki kullanıcı adı ve şifrelerinden birini kap, oyunu indir ve giriş yaptıktan sonra oyna. Göreceksin ki premium hesaplarda oynamak diğer normal hesaplara göre çok daha keyifli olacaktır.

Legend Online Bedava Çarlar Elmaslı 2021 | Şifresi Değişmeyen Hesaplar

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: sananeamk

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: 05396541125

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: master3434

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: 0535215523

YENİ »  Steam Bedava Key 2021 | Steam Bedava Cüzdan Kodu ve Keyler

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: fizzustaBC

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: 123456789

Bedava Legend Online Hesabının Kullanıcı Adı: [email protected]
Bedava Legend Online Hesabının Şifresi: 5641895154XyZ

Legend Online Bedava Hesap Oluşturucu Bedava
0%
Başlatmak İçin ; Buraya Tıklayarak Sosyal Medya'da Paylaş!

Hesaplar

Giriş
Şifre
5641895154XyZ
05spownear05
bokadamboklan
master3434
allahinadamiyiz

Kesin olarak bedava çar almak istiyorsan aşağıdaki yazıyı oku! (hepsini okumazsan bedava çar alamazsın)

Yukarıdaki bedava çarları denediğiniz halde bedava çar (hesap) alamadıysan bu biraz da senin şanssızlığındır. Parasız çarlar normalde ücretli bir şekilde satılmaktadır ama hepimiz sizler için bu hesapları ücretsiz bir halde paylaşıyoruz.

1. Yapmanız gereken yukarıdaki tüm bedava hesapları denemek.

 niçin diye sormak isterseniz; bu yukarıdaki hesaplar devamlı olarak yenileniyor. Siz dostlarımız, bu hesaplardan 1-2 tane deniyorsunuz ama olmayınca tüm hesaplar yanlış sanıyorsunuz. Oysa içlerinde kullanılmayan parasız çarlar var. İşte siz bu uyanıklık ile bir iki değil de 10-15 hesaba birden sahip olabilirsiniz. Hesapların hepsini deneyin, içlerinde istediğiniz türde hesapları da olabilir. Bu sayede diğer ziyaretçiler hesap alamaz ama siz alabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yukarıdaki tüm hesapları denemek.

2. Yapmanız gereken şey ise bedava çar alamadıysanız sayfada en az 5 en fazlaca 30 dakka beklemeniz.

 Siz bu yazıyı okurken bizler sizi görebiliyoruz, hangi bilgisayardan, hangi tarayıcıdan, hangi adresten bağlandığınızı görebiliyoruz. Sayfada 5 dakikadan fazla bekleyen dostlarımızın adresine parasız göndereceğiz. 5 dakka yerine 1, 2, 3, yada 4 dakka beklemezseniz olmaz. En az 5 dakka beklemeniz lazım. 5 dakka beklediğiniz takdir de size ücretsiz hesabınız gelmediyse. Sitede sizden daha çok bekleyen arkadaşlar vardır demektir. Kati olarak bedava hesabınızı alabilmek için onlardan daha fazla beklemeniz gerekecektir.

3. Yapmanız gereken bu sayfayı sosyal medya sitelerinde paylaşmak.

Sitemizi sosyal medya sitelerinde (instagram, facebook, pinterest, youtube benzer biçimde sitelerde) paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde hesabınızı daha çabuk alabilirsiniz. Fakat dikkatli olun sitemizi paylaştıktan sonrasında bizlere yorum olarak paylaştım yazın. Paylaşıp paylaşmadığınıza bakacağız. 1. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi de yaptıysanız kesin olarak 1 bedava hesap göndereceğiz. Yapmadıysanız gönderemeyiz. Bu 3. Yapmanız gereken şeyi yapamıyorsanız 4. Yapmanız ihtiyaç duyulan şeye bakabilirsiniz.

4. Yapmanız gerekenn şey yorum atmak.

Ama yorum yaparken hatalar yapıyorsunuz. Yorum atarken direkt hesap alamadım diye yazmayın. Niçin hesap istediğinizi, iyi mi bir hesap istediğinizi ve sizlere o hesabı iyi mi gönderebileceğimizi detaylı bir şekilde anlatın. Kısa yorum atanlara artık bedava hesap gönderilmeyecektir. Sizler de parasız hesaplara kati olarak haiz olmak istiyorsanız kısa yorumlar yerine anlamlı ve uzun yorumlar atın ki. Bu sayede sizlere daha fazla kıymet verebilir ve istediğiniz özelliklerdeki parasız hesabı sizlere gönderebiliriz.

 

Not : kesin olarak bedava çar almak için yapılması gereken adımları uygulamazsanız bedava çar alamayabilirsiniz. Sizler de düşük güçlü hesaplardan sıkıldıysanız ve oyunu daha keyifli oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları uygulayın.  emin olun siz bu yazıyı okurken sitemizde sakladığımız en güçlü hesapları bu adımları uygulayanlara veriyoruz. Sizler de normal hesaplar yerine güçlü hesaplar istiyorsanız adımları uygulamanız gerekecektir. Aslında bu çok zor birşey değil. Yapmanız gereken biraz daha dikkatli bir halde bu içeriği tüm detaylarıyla okumak ve saygılı bir halde bedava hesap istemek olacaktır. Sizler de bedava hesap istiyorsanız lütfen dediklerimizi uygulayın. Aksi takdir de kendinizi boşuna yormayın.

Not : bedava hesabı almış olduğunuzda hesap şifresini değiştirmeyin. Hesap şifresini değiştirdiğiniz vakit diğer dostlarımız hesap şifrelerinin yanlış olduğunuz düşünüyorlar . Bununla birlikte devamlı olarak bizlere yanlış hesaplar yazıldığını söylüyorlar. Hepimiz bu durumda kanser olan tarafız. Doğru hesaplar veriyoruz ve şifrelerini bazı aç gözlü arkadaşlarımız değiştirdiği için öteki kullanıcılar bizi kabahatlıyor. Biz bu kabahatlamaları hak etmiyoruz. Bedava çarları doğru ve güncel olarak paylaşıyoruz. Lütfen hesap şifrelerini değiştirmeyin.

Hesap alamadıysanız “Hesap Alamadım” diye yorum atabilirsiniz, en kısa süre içerisinde hesap gönderilecektir.

 

150 Yorum